Copyright 2018-2021 © by Wojciech Nowak

 

+48 533 323 331

Godziny otwarcia

Pon - Pt  10:00 - 18:00

 

KLINIKAFELG.com

 

ul. Strzegomska 180 

54-432  Wrocław

 

+ 48 533 323 331

biuro@klinikafelg.com

Oferta

 

Często zadawane pytania

Aktualności

Często zadawane pytania

Zakres usług

Paleta kolorów

Auto w serwisie

Cennik

Aktualności

Często zadawane pytania

Zakres usług

Paleta kolorów

Auto w serwisie

Cennik

Regulamin

ul. Strzegomska 180  54-432 Wrocław

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 533 323 331 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając e-mail na adres biuro@klinikafelg.com Można również kontaktować się z nami poprzez Facebook oraz WhatsApp.

Czas realizacji uzależniony jest od ilości zleceń w danym momencie, nie mniej jednak niż 20 dni roboczych (czasami udaje nam się zrobić to szybciej, ale wedle naszej filozofii firmy - lepiej miło zaskoczyć klienta niż nie dotrzymać terminu). W okresie kiedy trwa sezon czas może ulec zmianie - o czym na pewno zostaną Państwo poinformowani.

Felgi można dostarczyć osobiście bez potrzeby kontaktu z nami od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 18:00, w sobotę kontakt telefoniczny.

Tak, obsługujemy klientów z całej Polski - wcześniej należy skontaktować się z naszą obsługą pod nr telefonu: +48 533 323 331. Wysyłkę felg z oponami najlepiej zrobić na palecie - w przypadku samych felg zapakować starannie w kartony i zabezpieczyć przed uszkodzeniami podczas transportu.

Udzielamy gwarancję na renowację felg aluminiowych 12 miesięcy. Zaznaczamy jednak, że felgi toczone lub polerowane pokryte lakierem bezbarwnym nie nadają się do jazdy zimą. Zastrzegamy możliwość braku gwarancji z powodu zaawansowanej korozji.

Felga po regeneracji wymaga takiej samej pielęgnacji jak nowa felga aluminiowa. Należy pamiętać o tym, że gwarancja na felgi regenerowane nie obejmuje: ubytków spowodowanych uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem silnych środków chemicznych (m.in. silnych środków chemicznych stosowanych na myjniach samochodowych), gazowaniem stopu aluminium, z którego wykonane są felgi. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia wynikające z niewłaściwej eksploatacji lub obsługi, użycia niewłaściwych materiałów eksploatacyjnych, eksploatacji niezgodnej z przeznaczeniem.

Jesteśmy w stanie zregenerować każdy rodzaj felg - zarówno jednoczęściowych jak i wieloczęściowych. Przy zakupie felg należy sugerować się jedynie możliwością dokupienia pojedynczej felgi w razie jej uszkodzenia, a także faktem, że oryginalne felgi OEM wykonane są z lepszych stopów aluminium.

Przy doborze felg powinniśmy kierować się gustem, estetyką dopasowania do koloru lakieru auta, łatwością czyszczenia. Malując felgi można wybrać dowolny kolor z palety farb proszkowych RAL. Standardowe kolory dostępne są na naszej stronie w dziale Paleta kolorów. Na zamówienie jesteśmy w stanie zamówić każdy kolor jaki wybierze sobie klient.

Ogólnie jest dopuszczana taka możliwość. Pamiętać natomiast należy, że kolor felgi może różnić się odcieniem od trzech pozostałych. Wynika to z technologii w jakiej fabrycznie malowane są felgi.

Nie ma możliwości przetoczenia tylko kawałka/części felgi.

Bardzo nam przykro, ale technologia z jakiej korzystamy polega na ściągnięciu całkowicie starej powłoki lakierniczej, przygotowaniu powierzchni i nałożeniu nowej farby. Nie malujemy felg sprayami bądź z pistoletu.

Oprócz warunków wynikających z modelu felgi - felgi do toczenia muszą być idealnie proste.

Bardzo nam przykro, ale technologia z jakiej korzystamy polega na ściągnięciu całkowicie starej powłoki lakierniczej, przygotowaniu powierzchni i nałożeniu nowej farby. Nie malujemy felg sprayami ani z pistoletu. Pracujmy nad nowymi technologiami, o czym będziemy informować na stronie.

Malujemy dekielki pod warunkiem, że wykonane są z aluminium. Współpracujemy z firmą, która w swojej ofercie ma duży wybór dekielków. Podczas wizyty w naszej firmie zostaną Państwo poinformowani o jej siedzibie.

Tak, oczywiście ! Jedynie takich felg nie prostujemy.

Felga powinna być bez opony, łożysk, wentyli, uszczelniaczy plastikowych, tarcz hamulcowych i innych dodatków.